Gwarant Czystości i Higieny – certyfikacja firm sprzątających.

W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorstw z branży sprzątającej, TÜV Rheinland Polska przy współpracy z GENESIS Public Relations Sp. z o.o. przygotował specjalnie opracowany program propagowania idei utrzymania czystości pod nazwą: „Gwarant Czystości i Higieny”.

Firma Barwit posiada certyfikat Gwarant Czystości i Higieny.

Barwit gwarant czystości i higieny

Gwarant Czystości i Higieny – świadomość nowoczesnych trendów
Wymagania klientów sprawiły, że przedsiębiorstwa korzystające z usług firm zajmujących się utrzymaniem czystości, coraz częściej wybierają te podmioty, które posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Decyzje przedsiębiorców w tym zakresie podyktowane są zarówno oczekiwaniami co do jakości usług oraz zwiększenia zaufania ze strony klientów.

Gwarant Czystości i Higieny – program dla wymagających
Program Gwarant Czystości i Higieny realizowany jest w dwóch etapach. Etap pierwszy to przesłanie do organizatorów deklaracji uczestnictwa oraz wypełnienie ankiety. Etap drugi to umożliwienie audytorom przeprowadzenia audytu i udostępnienie wszelkich niezbędnych informacji.

Gwarant Czystości i Higieny – sprawdzamy komu warto zaufać
Aby ułatwić wybór partnerów na rynku usług czystościowych i tym samym zachęcić do większej dbałości o jakość tych usług firma TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. nawiązała współpracę z GENESIS Public Relations Sp. z o.o. W ramach tej kooperacji został opracowany specjalny program certyfikacji firm sprzątających pod nazwą Gwarant Czystości i Higieny, mający na celu podnoszenie standardów usług oferowanych przez firmy sprzątające. Czystość naszego otoczenia jest przecież fundamentem lepszej jakości życia. Dlatego też chcemy zachęcić firmy świadczące usługi utrzymywania czystości do doskonalenia swoich ofert i poprawy jakości wykonywanych usług.

Gwarant Czystości i Higieny – co to oznacza dla zleceniodawcy?
Certyfikat Gwarant Czystości i Higieny nadawany przez TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. daje zleceniodawcom pewność, że firma, którą wybrali świadczy najwyższą jakość usług. Aby uzyskać certyfikat Gwarant Czystości i Higieny, firmy sprzątające są poddawane starannej ocenie opartej o szerokie spektrum kryteriów. Eksperci TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. drobiazgowo weryfikują stosowane technologie, kwalifikacje personelu, wiarygodność, bezpieczeństwo i higienę pracy oraz bezpieczeństwo informacji. Dzięki temu klienci firm wyróżnionych Gwarantem Czystości i Higieny zyskują potwierdzenie wyboru solidnych i rzetelnych partnerów.

Gwarant Czystości i Higieny a normy ISO
Podobnie jak norma ISO 9001, Gwarant Czystości i Higieny odnosi się do zarządzania, jest jednak programem ukierunkowanym na problemy konkretnej branży. Gwarant Czystości i Higieny to projekt precyzyjnie dostosowany do potrzeb rynku usług utrzymania czystości, co czyni go programem unikatowym.

Co więcej, mając na względzie zróżnicowanie klientów firm sprzątających, dociekliwi eksperci TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. i GENESIS Public Relations Sp. z o.o. stworzyli szereg szczególnych wymagań dla przedsiębiorstw świadczących usługi w branżach wrażliwych – spożywczej i medycznej. Charakterystyczną cechą Gwaranta Czystości i Higieny jest również zdolność do aktualizacji. Kapituła programu jest otwarta na propozycje wprowadzania w nim zmian, tak aby jego wymagania były nieustannie dostosowywane do zmieniających się potrzeb rynku.

Mamy nadzieję, że rozwój programu Gwarant Czystości i Higieny i udział w nim jak największej liczby firm z branży utrzymania czystości przyczyni się do integracji środowiska producentów, dystrybutorów i firm sprzątających. Ich efektywna i ukierunkowana na jakość usług współpraca jest korzystna dla nas wszystkich.

Każdy Klient, który otrzyma certyfikat Gwaranta Czystości i Higieny zostanie wpisany do ogólnodostępnej bazy Certipedia oraz otrzyma indywidualny numer ID. Informacje o firmach legitymujących się certyfikatem można znaleźć także na stronie internetowej GENESIS Public Relations Sp. z o.o. https://www.genesispr.pl/ .

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *